Contactpersoon Het Ketelhuis Strijp-S
Mark Kuipers
9 (8 reviews)
Gemiddeld uit 8 geverifieerde reviews
100% beveelt deze locatie aan
Reviewer
05-09-2025
Ja, deze locatie beveel ik aan!
"We zijn een aantal keren op de locatie geweest om alles door te spreken. De dag voor onze bruiloft hebben we vast wat decoratie gebracht. De dag van de bruiloft werden we lekker vrij gelaten om alles klaar te zetten en te decoreren. Ook hebben wij op de vide haar en make-up gedaan, dat was een fijne ruimte om je even terug te trekken. Ceremonie opstelling hadden ze al klaar gezet. En na het proost moment die buiten op het terras was hebben ze de zaal omgebouwd tot feestzaal. Qua drankjes en hapjes en late night pizza was het super goed geregeld. Echt onze complimenten. Zo fijn en smooth verlopen die dag."
Bruiloftsfeest van Charlotte en partner
19:00 - 01:00
100
DJ
Bruiloftsfeest
Angelique (Organisator)
16-04-2022
Ja, deze locatie beveel ik aan!
"Vanaf het moment dat we contact opnamen om ons feest te gaan plannen werd er meegedacht. Zowel over de inrichting van de ruimte, de hapjes en drankjes als de muziek en ontvangst was Mick een fijne gesprekspartner. Top geregeld!"
Feest van Angelique
20:00 - 02:00
150
DJ
Feest / borrel
Lieke (Ceremoniemeester)
22-06-2019
"Goede service bij het ketelhuis. Werd goed geluisterd naar de dingen die door het bruidspaar en mij gevraagd werden en werd direct uitgevoerd."
Bruiloftsfeest van Iris en Mark
20:30 - 00:30
70
DJ
Bruiloftsfeest
Mark (Bruidegom)
22-06-2019
"Fantastisch personeel. Fantastische ruimte. Alles echt supergoed verzorgd. Alles was mogelijk en al onze wensen zijn gerealiseerd. Toppers."
Bruiloftsfeest van Iris en Mark
20:30 - 00:30
70
DJ
Bruiloftsfeest
Sytze (Organisator)
09-02-2019
"Relaxte locatie, waarbij alles uit handen werd genomen. Het eten was heel erg goed, ruime keuze aan drankjes en super vriendelijk personeel."
Feest van Sytze
21:00 - 01:30
80
DJ
Feest
Anoniem (Organisator)
13-10-2018
(Onze klant heeft geen nadere toelichting geschreven)
Bedrijfsfeest van BDO accountants
20:00 - 00:00
DJ
Bedrijfsfeest
Robin (Bruid)
01-09-2018
"Boven verwachting! Het eten/drinken, de sfeer en de afstemming met de floormanager. Het was een dag om nooit te vergeten!"
Bruiloftsfeest van Robin en Guy
20:30 - 01:00
60
DJ
Bruiloftsfeest