Contactpersoon Hotel-Restaurant Belvédère
9 (2 reviews)
Bij Hotel-Restaurant Belvédère huur je een zaal voor jouw event in Schoonhoven. Vraag ook naar de mogelijkheden voor het afhuren van de hele locatie.
Wil je je verder oriënteren op locaties in Schoonhoven? Bekijk dan ook eens Rivero Schoonhoven, Party-Boerderij 't Hof van Hoenkoop of andere zalen in de buurt.
Gemiddeld uit 2 geverifieerde reviews
100% beveelt deze locatie aan
Reviewer (bride)
25-01-2025
Ja, deze locatie beveel ik aan!
"We hebben meerdere gesprekken gehad. Het werd steeds gedetailleerder en goed meegedacht. Je kon tot een paar dagen voor de bruiloft het exacte aantal bruiloftsgasten doorgeven. Ontvangst en praktische zaken waren goed geregeld! Het eten en drinken was erg lekker."
Bruiloftsfeest van Naomi en partner
20:30 - 00:00
100
DJ
Bruiloftsfeest
A.D. en aanstaande
27-05-2022
Ja, deze locatie beveel ik aan!
"Belvedere is een zeer mooi hotel restaurant. Je kan er veel gasten kwijt in de mooie zalen maar je kan ook makkelijk terecht met een minder groot gezelschap. Wij waren met 60 ongeveer."
18:00 - 23:30
50
DJ
Bruiloft